PCHMB400W6
PCHMB400W6 KYOCERA AVX
PCHMB400W6_file-3313385.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 650V 400A 1in1 Chopper Circuit
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCHMB400W6 Виробник : KYOCERA AVX Components pchmb400w6-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 650V 400A 1363W 5-Pin Bulk
на замовлення 12 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 12 шт: