PCHMB50W12
PCHMB50W12 KYOCERA AVX
PCHMB50W12_file-3313327.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 1200V 50A 1in1 Chopper Circuit
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCHMB50W12 Виробник : KYOCERA AVX Components pchmb50w12-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 1200V 50A 277W 5-Pin Bulk
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 12 шт: