PCHMB75W12
PCHMB75W12 KYOCERA AVX
PCHMB75W12_file-3313423.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 1200V 75A 1in1 Chopper Circuit
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCHMB75W12 Виробник : KYOCERA AVX Components pchmb75w12-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 1200V 75A 348W 5-Pin Bulk
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 12 шт: