PCN10-64S-2.54C
PCN10-64S-2.54C Hirose Connector
PCN10_64S_2.54C_CL0583_0243_0_00_2DDrawing_0000879504.pdf
Виробник: Hirose Connector
DIN 41612 Connectors 64P CRIMP RECEPT PCN 10 SERIES
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 64POS GRAY IN-LINE, Packaging: Tray, Connector Type: Housing for Female Sockets, Color: Gray, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 64, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2, Connector Usage: Receptacle, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCN10-64S-2.54C PCN10-64S-2.54C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0583-0079-9-72&productname=PCN10C-20S-2.54DSA(72)&series=PCN10&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49718_en Description: CONN RCPT HSG 64POS GRAY IN-LINE
Packaging: Tray
Connector Type: Housing for Female Sockets
Color: Gray
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 64
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 2
Connector Usage: Receptacle
Part Status: Active
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PCN10-64S-2.54C PCN10-64S-2.54C Виробник : Hirose ed_pcn10_20190918.pdf Conn Backplane RCP 64 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Bag