PCNM1206E2002BST5
PCNM1206E2002BST5 Vishay / Thin Film
pcnm.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 2watt 20Kohms .1% 25ppm
на замовлення 895 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCNM1206E2002BST5 PCNM1206E2002BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pcnm.pdf Description: RES SMD 20K OHM 0.1% 2W 1206
товару немає в наявності