PCNM1206E49R9BST5
PCNM1206E49R9BST5 Vishay / Thin Film
pcnm.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 2watt 49.9ohms .1% 25ppm
на замовлення 8619 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 49.9 OHM 0.1% 2W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 49.9 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCNM1206E49R9BST5 PCNM1206E49R9BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pcnm.pdf Description: RES SMD 49.9 OHM 0.1% 2W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 49.9 Ohms
на замовлення 237 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 49.9 Ohms