PCNM1206K2R00FST5
PCNM1206K2R00FST5 Vishay / Thin Film
pcnm.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 2watt 2ohms 1% 100ppm
на замовлення 3587 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 2 OHM 1% 2W 1206, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 2 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCNM1206K2R00FST5 PCNM1206K2R00FST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pcnm.pdf Description: RES SMD 2 OHM 1% 2W 1206
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 2 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 2 Ohms