PCNM2512E2002BST5
PCNM2512E2002BST5 Vishay Dale Thin Film
pcnm.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 20K OHM 0.1% 6W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 20K OHM 0.1% 6W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 6W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Resistance: 20 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCNM2512E2002BST5 PCNM2512E2002BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pcnm.pdf Description: RES SMD 20K OHM 0.1% 6W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms
Кількість Ціна
PCNM2512E2002BST5 PCNM2512E2002BST5 Виробник : Vishay / Thin Film pcnm.pdf Thin Film Resistors - SMD 6watt 20Kohms .1% 25ppm