Продукція > RESI > PCSR2512DR018M6
PCSR2512DR018M6
PCSR2512DR018M6 RESI
PCSR2512.pdf
Виробник: RESI
Description: 0.018 OHMS 1W 0.5% 15PPM/C
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Resistance: 18 mOhms
на замовлення 3995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.018 OHMS 1W 0.5% 15PPM/C, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Resistance: 18 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCSR2512DR018M6 PCSR2512DR018M6 Виробник : RESI PCSR2512.pdf Description: 0.018 OHMS 1W 0.5% 15PPM/C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.5%
Composition: Metal Element
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 18 mOhms