Продукція > RESI > PCSR2512FR047M6
PCSR2512FR047M6
PCSR2512FR047M6 RESI
datasheet-4506PCSR2512.pdf
Виробник: RESI
Description: 0.047 OHMS 1W 1% 15PPM/C
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Resistance: 47 mOhms
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: 0.047 OHMS 1W 1% 15PPM/C, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Resistance: 47 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCSR2512FR047M6 PCSR2512FR047M6 Виробник : RESI datasheet-4506PCSR2512.pdf Description: 0.047 OHMS 1W 1% 15PPM/C
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 47 mOhms