Продукція > NEMCO > PCT10/25CK
PCT10/25CK
PCT10/25CK Nemco
NEMCO_PCT-Series_10.19.2020.pdf
Виробник: Nemco
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 4060 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCT10/25CK Виробник : Nemco Electronics Corporation NEMCO_PCT-Series_10.19.2020.pdf Cap Tant Solid 10uF 25V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.8 Ohm 125C T/R