PCT1/20AK Nemco
Виробник: Nemco
Description: CAP TANT 1UF 10% 20V 1206
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 9Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 20 V
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PCT1/20AK Nemco
Description: CAP TANT 1UF 10% 20V 1206, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 9Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 20 V.