Продукція > NEMCO > PCT2.2/10AK
PCT2.2/10AK
PCT2.2/10AK Nemco
NEMCO_PCT-Series_10.19.2020.pdf
Виробник: Nemco
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 10V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 1440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 10V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCT2.2/10AK Виробник : Nemco Electronics Corporation NEMCO_PCT-Series_10.19.2020.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 10V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 7 Ohm 125C T/R