Продукція > NICHICON > PCX1D151MCL1GS
PCX1D151MCL1GS
PCX1D151MCL1GS Nichicon
e-pcx.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.2 A @ 100 kHz
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.2 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCX1D151MCL1GS PCX1D151MCL1GS Виробник : Nichicon e-pcx.pdf Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 785 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PCX1D151MCL1GS PCX1D151MCL1GS Виробник : Nichicon e-pcx-884111.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 20V 150uF 20%