Продукція > DELEVAN > PD104R-562M
PD104R-562M Delevan
page87_88_pdseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 5.6UH 2.85A 45MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.85A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 2.85 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 2.85A 45MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.85A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 2.85 A.
Інші пропозиції PD104R-562M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD104R-562M Виробник : API Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 5.6uH 20% .045ohm Choke SMT Inductor
товару немає в наявності
PD104R-562M Виробник : Delevan page87_88_pdseries.pdf Power Inductors - SMD 5.6uH 20% .045ohm Choke SMT Inductor