Продукція > DELEVAN > PD104R-563K
PD104R-563K Delevan
page87_88_pdseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 56UH 1.01A 200MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.01A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 1.01 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 1.01A 200MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.01A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 1.01 A.
Інші пропозиції PD104R-563K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD104R-563K Виробник : API Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 56uH 10% .2ohm Choke SMT Inductor
товару немає в наявності
PD104R-563K Виробник : Delevan page87_88_pdseries.pdf Power Inductors - SMD 56uH 10% .2ohm Choke SMT Inductor