Продукція > PD1 > PD105R-393K
PD105R-393K
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 92000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD105R-393K
Power Inductors - SMD 39uH 10% .145ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD105R-393K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD105R-393K Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 39UH 1.4A 145 MOHM SMD
товару немає в наявності
PD105R-393K Виробник : API Delevan PD105-180531.pdf Fixed Inductors 39uH 10% .145ohm Choke SMT Inductor
товару немає в наявності
PD105R-393K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 39uH 10% .145ohm Choke SMT Inductor