PD30CND10NPM5DU
PD30CND10NPM5DU Carlo Gavazzi Inc.
pd30cnd10ppm5du.pdf
Виробник: Carlo Gavazzi Inc.
Description: SENSOR REFLECTIVE 1M NPN NO/NC
Packaging: Box
Adjustment Type: Teaching Method
Sensing Distance: 39.370" (1m)
Sensing Method: Reflective, Diffuse
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Output Configuration: NPN
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Ingress Protection: IEC 60529 IP67
Connection Method: Connector
Light Source: Red (660nm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR REFLECTIVE 1M NPN NO/NC, Packaging: Box, Adjustment Type: Teaching Method, Sensing Distance: 39.370" (1m), Sensing Method: Reflective, Diffuse, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Output Configuration: NPN, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Ingress Protection: IEC 60529 IP67, Connection Method: Connector, Light Source: Red (660nm).