PD43R-222M Delevan
page87_88_pdseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 2.2UH 1.75A 71MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 71mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.75A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.75 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.75A 71MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 71mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.75A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.75 A.
Інші пропозиції PD43R-222M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD43R-222M Виробник : API Delevan PD43-181119.pdf Fixed Inductors 2.2uH 20% .071ohm Choke SMT Inductor