PD43R-562M
PD43R-562M API Delevan
page87_88_pdseries.pdf
Виробник: API Delevan
Power Choke Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.99A 0.126Ohm DCR T/R
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PD43R-562M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD43R-562M PD43R-562M Виробник : API Delevan page87_88_pdseries.pdf Power Choke Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.99A 0.126Ohm DCR T/R
PD43R-562M PD104.pdf
PD43R-562M Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 990MA 126 MOHM
на замовлення 10 шт:
PD43R-562M Виробник : API Delevan PD43-181119.pdf Fixed Inductors 5.6uH 20% .126ohm Choke SMT Inductor