PD54R-222M Delevan
page87_88_pdseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 2.2UH 2.4A 64 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 64mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.4A 64 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 64mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.
Інші пропозиції PD54R-222M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD54R-222M Виробник : API Delevan PD54-180832.pdf Fixed Inductors 2.2uH 20% .064ohm Choke SMT Power Ind