PD60-4H-1378-CANOPEN
PD60-4H-1378-CANOPEN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Виробник: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: PANDRIVE NEMA24, 48V, 3.1NM
Packaging: Bulk
Features: Integrated Controller, Flatted Shaft
Voltage - Rated: 2.1VDC
Size / Dimension: Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm)
Type: Hybrid
Accuracy: ±5%
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads with Connector
Step Angle: 1.8°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 424.93 / 3000
Coil Type: Bipolar
NEMA Frame Size: 24
Current Rating (Amps): 9 A
Coil Resistance: 0.15 Ohms
Steps per Revolution: 200.0
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRINAMIC / ANALOG DEVICES - PD60-4H-1378-CANOPEN - Schrittmotoreinheit, 2 Phasen, 12V DC bis 52V DC, 9A, Produktreihe PANdrive PD60-1378, tariffCode: 85011099, Steuerung / Antrieb: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Versorgungsspannung, min.: 12VDC, Anzahl der Phasen: Zwei Phasen, euEccn: NLR, hazardous: false, Ausgangsstrom, max.: 9A, rohsPhthalatesCompliant: YES, Versorgungsspannung, max.: 52VDC, usEccn: EAR99, Produktpalette: PANdrive PD60-1378, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD60-4H-1378-CANOPEN PD60-4H-1378-CANOPEN Виробник : TRINAMIC / ANALOG DEVICES Description: TRINAMIC / ANALOG DEVICES - PD60-4H-1378-CANOPEN - Schrittmotoreinheit, 2 Phasen, 12V DC bis 52V DC, 9A, Produktreihe PANdrive PD60-1378
tariffCode: 85011099
Steuerung / Antrieb: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Versorgungsspannung, min.: 12VDC
Anzahl der Phasen: Zwei Phasen
euEccn: NLR
hazardous: false
Ausgangsstrom, max.: 9A
rohsPhthalatesCompliant: YES
Versorgungsspannung, max.: 52VDC
usEccn: EAR99
Produktpalette: PANdrive PD60-1378
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
PD60-4H-1378-CANOPEN PD60-4H-1378-CANOPEN Виробник : Analog Devices, Inc. pd-1378_hardware_manual_hw1.10_rev1.22.pdf Stepper Motors Hybrid Bipolar Square 2.1V 9A 0.15Ohm 840g.cm² 3 1.8° 1Shaft
товару немає в наявності
PD60-4H-1378-CANOPEN PD60-4H-1378-CANOPEN Виробник : ADI Trinamic Stepper Motors PANdrive/ Smart Stepper Motor, Magnetic Encoder, 24/48V, 3.1Nm, 9A, NEMA24/60mm, CAN, CANopen Firmware
товару немає в наявності
PD60-4H-1378-CANOPEN Виробник : Trinamic PD_1378_CANopen_firmware_manual_fw3_23_rev1_01-2066960.pdf Stepper Motors PANdrive / Smart Stepper Motor, Magnetic Encoder, 24/48V, 3.1Nm, 9A, NEMA24/60mm, CAN, CANopen Firmware