PD70201EVB-U-25F-5 Microchip Technology
PD70201EVB_U_25F_5_Evaluation_Board_User_Guide-PD-000304431.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: PD70201 EVAL BOARD FLYBACK
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 5V
Voltage - Input: 17V ~ 57V
Current - Output: 5A
Frequency - Switching: 100kHz ~ 500kHz
Outputs and Type: 1, Isolated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PD70201 EVAL BOARD FLYBACK, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 5V, Voltage - Input: 17V ~ 57V, Current - Output: 5A, Frequency - Switching: 100kHz ~ 500kHz, Regulator Topology: Flyback, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: PD70201, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet, Outputs and Type: 1, Isolated.
Інші пропозиції PD70201EVB-U-25F-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD70201EVB-U-25F-5 PD70201EVB-U-25F-5 Виробник : Microchip Technology PD70201EVB_U_25F_5_Evaluation_Board_User_Guide_PD_-2488219.pdf Ethernet Development Tools IEEE802.3at/bt Type 2 PD EVB PD70201 w/isolated FB conv. 5V 5A out 17-54V In