Продукція > MICROCHIP > PD70201EVB25F-12
PD70201EVB25F-12
PD70201EVB25F-12 MICROCHIP
134784-pd70201evb25fx-evaluation-board-user-guide
Виробник: MICROCHIP
Description: MICROCHIP - PD70201EVB25F-12 - EVAL.BOARD, ISOL. FLYBACK-WANDLER PD
tariffCode: 84733020
Prozessorkern: PD70201ILQ
Kit-Anwendungsbereich: Power-Management
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Prozessorhersteller: Microchip
Lieferumfang des Kits: Evaluationsboard PD70201ILQ
euEccn: NLR
Unterart Anwendung: Isolierter Flyback-Wandler PD
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Current - Output: 2.1A
Frequency - Switching: 100kHz ~ 500kHz
Regulator Topology: Flyback
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: PD70201
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet
Outputs and Type: 1, Isolated
Power - Output: 25 W
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
товару немає в наявності
PD70201EVB25F-12 PD70201EVB25F-12 Виробник : Microchip Technology 134784-pd70201evb25fx-evaluation-board-user-guide Ethernet Development Tools IEEE802.3at/bt Type 2 PD EVB PD70201 w/isolated flyback conv. 12V 2.1A output