PD70201EVB25F-5
PD70201EVB25F-5 Microchip Technology
PD70201EVB25Fx_User-Guide.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: POE PD MODULE
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 5V
Current - Output: 5A
Frequency - Switching: 100kHz ~ 500kHz
Outputs and Type: 1, Isolated
Part Status: Active
Power - Output: 25 W
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: POE PD MODULE, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 5V, Current - Output: 5A, Frequency - Switching: 100kHz ~ 500kHz, Regulator Topology: Flyback, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: PD70201, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet, Outputs and Type: 1, Isolated, Part Status: Active, Power - Output: 25 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD70201EVB25F-5 PD70201EVB25F-5 Виробник : Microchip Technology PD70201EVB25Fx_User-Guide.pdf Ethernet Development Tools IEEE802.3at/bt Type 2 PD EVB PD70201 w/isolated flyback conv. 5V 5A output