PD70201EVB47F
PD70201EVB47F Microchip Technology
125321-pd70201-47w-12v-isolated-flyback-evaluation-board-user-guide
Виробник: Microchip Technology
Description: POE PD MODULE
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 44V ~ 57V
Current - Output: 4A
Frequency - Switching: 100kHz ~ 500kHz
Outputs and Type: 1, Isolated
Part Status: Active
Power - Output: 47 W
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: POE PD MODULE, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 44V ~ 57V, Current - Output: 4A, Frequency - Switching: 100kHz ~ 500kHz, Regulator Topology: Flyback, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: PD70201, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet, Outputs and Type: 1, Isolated, Part Status: Active, Power - Output: 47 W.
Інші пропозиції PD70201EVB47F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD70201EVB47F PD70201EVB47F Виробник : Microchip Technology 6006125321-pd70201-47w-12v-isolated-flyback-evaluation-board-user-gui.pdf PD70201ILQ Power Over Ethernet Controller 12VDC Output Evaluation Board
товару немає в наявності
PD70201EVB47F PD70201EVB47F Виробник : Microchip Technology 125321-pd70201-47w-12v-isolated-flyback-evaluation-board-user-guide Ethernet Development Tools IEEE802.3at/bt Type 2 PD EVB PD70201 w/isolated flyback conv. 12V 4Amp output