PD70211EVB72FW-12
PD70211EVB72FW-12 Microchip Technology
PD70211EVB72FW-12_User_Guide.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MODULE PD POE
Packaging: Tray
Function: Power Over Ethernet (PoE)
Type: Power Management
Utilized IC / Part: PD70211
Supplied Contents: Board(s)
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD70211EVB72FW-12 PD70211EVB72FW-12 Виробник : Microchip Technology PD70211EVB72FW-12_UG_Rev_1 0.pdf Ethernet Development Tools IEEE802.3at/bt Type2/PoH EVB PD70211 4pair w/isolated FWD conv. 12V 6A output
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PD70211EVB72FW-12 PD70211EVB72FW-12 Виробник : Microchip Technology pd70211evb72fw-12_user_guide.pdf PD70211A Power Over Ethernet Controller 11.8VDC to 12.2VDC Output Evaluation Board