Продукція > PD7 > PD75R-563K
PD75R-563K
page87_88_pdseries.pdf
Виробник:
на замовлення 53500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD75R-563K
Description: FIXED IND 56UH 940MA 240MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 940mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 940 mA.
Інші пропозиції PD75R-563K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD75R-563K Виробник : API Delevan Inc. page87_88_pdseries.pdf Description: FIXED IND 56UH 940MA 240MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 940mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 940 mA
товару немає в наявності
PD75R-563K Виробник : API Delevan PD75-180153.pdf Fixed Inductors 56uH 10% .24ohm Choke SMT Power Ind
товару немає в наявності
PD75R-563K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 56uH 10% .24ohm Choke SMT Power Ind