Продукція > BOURNS INC. > PDB181-E415F-104B
PDB181-E415F-104B
PDB181-E415F-104B Bourns Inc.
PDB18.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Packaging: Tray
Resistance (Ohms): 100k
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Solder Lug
Bushing Thread: M7 x 0.75
Actuator Length: 0.591" (15.00mm)
Actuator Type: Flatted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Carbon
Taper: Linear
Rotation: 300°
Number of Gangs: 1
Part Status: Active
Number of Turns: 1.0
на замовлення 1020 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR, Packaging: Tray, Resistance (Ohms): 100k, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: M7 x 0.75, Actuator Length: 0.591" (15.00mm), Actuator Type: Flatted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Carbon, Taper: Linear, Rotation: 300°, Number of Gangs: 1, Part Status: Active, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PDB181-E415F-104B PDB181-E415F-104B Виробник : Bourns pdb18.pdf Res Carbon Film POT 100K Ohm 20% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (24.5 X 17 X 21.5mm) Solder Lug Panel Mount
товару немає в наявності