Продукція > BOURNS INC. > PDC030-EP13A12S
PDC030-EP13A12S
PDC030-EP13A12S Bourns Inc.
PDC-EP_EF_RM.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: XFMR POE DC/DC CONV 17.3UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.531" L x 0.524" W (13.50mm x 13.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 250kHz
Type: For DC/DC Converters
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 33 ~ 57V
Voltage - Auxiliary: 15V @ 20mA
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Inductance @ Frequency: 17.3µH @ 100kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XFMR POE DC/DC CONV 17.3UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.531" L x 0.524" W (13.50mm x 13.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 250kHz, Type: For DC/DC Converters, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Power Over Ethernet (PoE), Voltage - Isolation: 1500Vrms, Voltage - Primary: 33 ~ 57V, Voltage - Auxiliary: 15V @ 20mA, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Inductance @ Frequency: 17.3µH @ 100kHz.