Продукція > CINCON > PDF700S240-CMFD-P
PDF700S240-CMFD-P
PDF700S240-CMFD-P Cincon
Cincon_02-14-2024_PDF700S-CMFC-D-D-P-series.pdf
Виробник: Cincon
Power Supplies - Chassis Mount 700W 90-264Vin 24Vout 29.2A Cov Par
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: Power Supplies AC-DC,90-264, Packaging: Box, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 91.5%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 25 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 91.5%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 25 A