PDG23G0200TFFJ
PDG23G0200TFFJ EATON CUTLER HAMMER
2969044.pdf
Виробник: EATON CUTLER HAMMER
Description: EATON CUTLER HAMMER - PDG23G0200TFFJ - MOLDED CASE CKT BREAKER, 3P, 200A, 690V
tariffCode: 0
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 200A
Nennspannung V AC: 600V
Anzahl der Pole: 3 Pole
Nennspannung, V DC: 250V
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Schutzschaltermontage: DIN Rail
usEccn: EAR99
Produktpalette: PD Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON CUTLER HAMMER - PDG23G0200TFFJ - MOLDED CASE CKT BREAKER, 3P, 200A, 690V, tariffCode: 0, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 200A, Nennspannung V AC: 600V, Anzahl der Pole: 3 Pole, Nennspannung, V DC: 250V, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: DIN Rail, usEccn: EAR99, Produktpalette: PD Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).