PDT15116 NIEC
PDT15116-file.pdf
Виробник: NIEC
150A/1600V/SCR/2U
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PDT15116 NIEC
Description: THYRISTOR MODULE PHASE LEG T+T 1, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Structure: Series Connection - All SCRs, Current - Hold (Ih) (Max): 80 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 3200A @ 50Hz, Number of SCRs, Diodes: 2 SCRs, Current - On State (It (AV)) (Max): 150 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V, Current - On State (It (RMS)) (Max): 235 A, Voltage - Off State: 1.6 kV.
Інші пропозиції PDT15116
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Structure: Series Connection - All SCRs
Current - Hold (Ih) (Max): 80 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 3200A @ 50Hz
Number of SCRs, Diodes: 2 SCRs
Current - On State (It (AV)) (Max): 150 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V
Current - On State (It (RMS)) (Max): 235 A
Voltage - Off State: 1.6 kV