PDUMNH15
PDUMNH15 Eaton Tripp Lite
pdumnh15.pdf
Виробник: Eaton Tripp Lite
Description: PDU MONITORED 5-15R 8 OUTLET
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 120V
AC Outlets: 8
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 12' (3.66m)
Connector - AC Input: NEMA 5-15P
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Approval Agency: NOM, UL
Current - Max: 15A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
на замовлення 127 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PDU MONITORED 5-15R 8 OUTLET, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 120V, AC Outlets: 8, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 12' (3.66m), Connector - AC Input: NEMA 5-15P, Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Approval Agency: NOM, UL, Current - Max: 15A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America.
Інші пропозиції PDUMNH15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDUMNH15 PDUMNH15 Виробник : L-com pdumnh15.pdf Description: 120VAC 15 AMP IP ENABLED PDU
Packaging: Bag
товару немає в наявності
PDUMNH15 PDUMNH15 Виробник : L-Com pdumnh15.pdf Power Outlet Strips 120VAC 15 AMP IP ENABLED PDU