PDZ20B-QX
PDZ20B-QX Nexperia
PDZ-B-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes ZENER SOD-323 .4W 20V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 20V 400MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PDZ20B-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ20B-QX PDZ20B-QX Виробник : Nexperia pdz-b-q_ser.pdf Diode Zener Single 19.955V 2% 400mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-323 T/R
товару немає в наявності
PDZ20B-QX PDZ20B-QX Виробник : Nexperia USA Inc. PDZ-B-Q_SER.pdf Description: DIODE ZENER 20V 400MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15 V