PDZ20BGWX
PDZ20BGWX Nexperia
472335852552313pdz-gw_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 19.955V 2% 625mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 16062 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 20V 365MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2.18%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ20BGWX PDZ20BGWX Виробник : Nexperia USA Inc. PDZ-GW_SER.pdf Description: DIODE ZENER 20V 365MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2.18%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2.18%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 365 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 27
PDZ20BGWX PDZ20BGWX Виробник : Nexperia PDZ_GW_SER-1375272.pdf Zener Diodes PDZ20BGW/SOD123/SOD2
Мінімальне замовлення: 23
PDZ20BGWX PDZ20BGWX Виробник : Nexperia 472335852552313pdz-gw_ser.pdf Diode Zener Single 19.955V 2% 625mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності