PDZ22B-QX
PDZ22B-QX Nexperia
pdz-b-q_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 22.005V 2% 400mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-323 T/R
Написати відгук
Інші пропозиції PDZ22B-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ22B-QX PDZ22B-QX Виробник : Nexperia Zener Diodes ZENER SOD-323 .4W 22V