PDZ22B-QZ
PDZ22B-QZ Nexperia
pdz-b-q_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 22.005V 2% 400mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-323 T/R
Написати відгук
Інші пропозиції PDZ22B-QZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ22B-QZ PDZ22B-QZ Виробник : Nexperia Zener Diodes ZENER SOD-323 .4W 22V