PDZ22BGWJ
PDZ22BGWJ Nexperia
472335852552313pdz-gw_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diode Single 22.005V 5% 25Ohm 625mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-123 T/R
на замовлення 55462 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 22V 365MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2.11%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 17 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ22BGWJ PDZ22BGWJ Виробник : Nexperia 472335852552313pdz-gw_ser.pdf Zener Diode Single 22.005V 5% 25Ohm 625mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-123 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 228
PDZ22BGWJ PDZ22BGWJ Виробник : Nexperia PDZ-GW_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .365W 22V
Мінімальне замовлення: 26
PDZ22BGWJ PDZ22BGWJ Виробник : Nexperia USA Inc. PDZ-GW_SER.pdf Description: DIODE ZENER 22V 365MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2.11%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 17 V
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 20
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2.11%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW