PDZ22BGWX
PDZ22BGWX Nexperia USA Inc.
PDZ-GW_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 22V 365MW SOD123
Tolerance: ±2.11%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 17 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2670 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 22V 365MW SOD123, Tolerance: ±2.11%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 17 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PDZ22BGWX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ22BGWX PDZ22BGWX Виробник : Nexperia 472335852552313pdz-gw_ser.pdf Diode Zener Single 22.005V 5% 625mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PDZ22BGWX PDZ22BGWX Виробник : Nexperia USA Inc. PDZ-GW_SER.pdf Description: DIODE ZENER 22V 365MW SOD123
Tolerance: ±2.11%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW
Qualification: AEC-Q101
PDZ22BGWX PDZ22BGWX Виробник : Nexperia PDZ-GW_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .365W 22V