PDZ3.9BGWJ
PDZ3.9BGWJ Nexperia USA Inc.
PDZ-GW_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 3.9V 365MW SOD123W
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123W
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 7301 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.9V 365MW SOD123W, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123W, Grade: Automotive, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ3.9BGWJ PDZ3.9BGWJ Виробник : Nexperia PDZ_GW_SER-1375272.pdf Zener Diodes PDZ3.9BGW/SOD123/SOD2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
PDZ3.9BGWJ PDZ3.9BGWJ Виробник : Nexperia USA Inc. PDZ-GW_SER.pdf Description: DIODE ZENER 3.9V 365MW SOD123W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW