PDZ30BGWX
PDZ30BGWX Nexperia
472335852552313pdz-gw_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 29.94V 2% 625mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 32920 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 30V 365MW SOD123, Tolerance: ±2.5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ30BGWX PDZ30BGWX Виробник : Nexperia USA Inc. PDZ-GW_SER.pdf Description: DIODE ZENER 30V 365MW SOD123
Tolerance: ±2.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23 V
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
PDZ30BGWX PDZ30BGWX Виробник : Nexperia PDZ-GW_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .365W 30V
Мінімальне замовлення: 39
PDZ30BGWX PDZ30BGWX Виробник : Nexperia 472335852552313pdz-gw_ser.pdf Diode Zener Single 29.94V 2% 625mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Tolerance: ±2.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW