PDZ36BGWJ
PDZ36BGWJ Nexperia USA Inc.
PDZ-GW_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 36V 365MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2.5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 27 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 9980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 36V 365MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2.5%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 27 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ36BGWJ PDZ36BGWJ Виробник : Nexperia PDZ-GW_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .365W 36V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
PDZ36BGWJ PDZ36BGWJ Виробник : Nexperia 472335852552313pdz-gw_ser.pdf Zener Diode Single 35.97V 5% 60Ohm 625mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-123 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PDZ36BGWJ PDZ36BGWJ Виробник : Nexperia USA Inc. PDZ-GW_SER.pdf Description: DIODE ZENER 36V 365MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2.5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Power - Max: 365 mW