PDZ4.3BGWJ
PDZ4.3BGWJ Nexperia USA Inc.
PDZ-GW_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 4.3V 365MW SOD123
Tolerance: ±3.6%
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 4.3V 365MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3.6%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ4.3BGWJ PDZ4.3BGWJ Виробник : Nexperia PDZ_GW_SER-1375272.pdf Zener Diodes PDZ4.3BGW/SOD123/SOD2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
PDZ4.3BGWJ PDZ4.3BGWJ Виробник : Nexperia USA Inc. PDZ-GW_SER.pdf Description: DIODE ZENER 4.3V 365MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3.6%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Power - Max: 365 mW