PDZ6.8BGWJ
PDZ6.8BGWJ Nexperia
472335852552313pdz-gw_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 6.79V 2% 625mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 36163 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.8V 365MW SOD123, Tolerance: ±2.06%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3.5 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ6.8BGWJ PDZ6.8BGWJ Виробник : Nexperia 472335852552313pdz-gw_ser.pdf Diode Zener Single 6.79V 2% 625mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 409
PDZ6.8BGWJ PDZ6.8BGWJ Виробник : Nexperia PDZ-GW_SER.pdf Zener Diodes PDZ6.8BGW/SOD123/SOD2
Мінімальне замовлення: 36
PDZ6.8BGWJ PDZ6.8BGWJ Виробник : Nexperia USA Inc. PDZ-GW_SER.pdf Description: DIODE ZENER 6.8V 365MW SOD123
Tolerance: ±2.06%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3.5 V
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 23
товару немає в наявності
Tolerance: ±2.06%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW