PE-0201CC150JTT
PE-0201CC150JTT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 15NH 180MA 710 MOHM
на замовлення 13524 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 15nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC150JTT PE-0201CC150JTT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC705.pdf Description: FIXED IND 15NH 180MA 710 MOHM
на замовлення 13 шт:
PE-0201CC150JTT PE-0201CC150JTT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 15nH Tol5% TIN