PE-0201CC180JTT
PE-0201CC180JTT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 18NH 170MA 810 MOHM
на замовлення 14725 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 18nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC180JTT PE-0201CC180JTT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC705.pdf Description: FIXED IND 18NH 170MA 810 MOHM
на замовлення 8 шт:
PE-0201CC180JTT PE-0201CC180JTT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 18nH Tol5% TIN