PE-0201CC270JTT
PE-0201CC270JTT Pulse Electronics
PE-0201CC_Series_Rev_Dec_2014.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 27NH 120MA 1.35OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 27nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC270JTT PE-0201CC270JTT Виробник : Pulse Electronics PE-0201CC_Series_Rev_Dec_2014.pdf Description: FIXED IND 27NH 120MA 1.35OHM SMD
товару немає в наявності
PE-0201CC270JTT PE-0201CC270JTT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 27nH Tol5% TIN