PE-0201CC2N7STT
PE-0201CC2N7STT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 2.7NH 340MA 210 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 2.7nH Tol0.3nH TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC2N7STT PE-0201CC2N7STT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC705.pdf Description: FIXED IND 2.7NH 340MA 210 MOHM
товару немає в наявності
PE-0201CC2N7STT PE-0201CC2N7STT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 2.7nH Tol0.3nH TIN