PE-0201CC4N7STT
PE-0201CC4N7STT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 4.7NH 280MA 300 MOHM
на замовлення 14915 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 4.7nH Tol0.3nH TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC4N7STT PE-0201CC4N7STT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC705.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 280MA 300 MOHM
на замовлення 5 шт:
PE-0201CC4N7STT PE-0201CC4N7STT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 4.7nH Tol0.3nH TIN